דלתות כניסה מברזל

דלתות כניסה מברזל הן אחת משתי האופציות האפשריות לדלתות כניסה לבית כשמנגד עומדת האלטרנטיבה הלא רעה בכלל והיא דלתות עץ.
אז במה כדאי לבחור? טוב, אנו לא ממש אוביקטיביים מאחר ואנו עוסקים בייצור דלתות כניסה ממתכת ובכל זאת ננסה לסקור רשימת יתרונות וחסרונות עבור שתי האפשרויות:

נמדוד את הדלתות לפי הפרמטרים הבאים:

1. בטיחות
ברור מאוד לכל כי דלת כניסה מברזל עומדת בסטנדרטים גבוהים הרבה יותר מדלתות עץ. כיום ישנם גם דלתות עץ המכילות שכבה פנימית של מתכת אך הייצור מסובך הרבה יותר ומתגלם במחיר. בדלתות כפר חוגלה הבטיחות מעל לכול וניצר עבורכם דלת עם מנעולי מולטילוק העומדים בתקן הבטיחותי המחמיר ביותר.

2. עמידות
כאן אנו מדברים על שרידות לאורך זמן, עץ הוא חומר פגיע מאוד יחסית לדלת ברזל, בין אם מדברים על נזקי פגיעות פיזיות, פגיעות חום, פגיעות לחות או סתם פגעי הזמן דלת כניסה מברזל עמידה ושרידה עשרות מונים יותר. לכן כדאי לבחור בדלת ברזל גם מבחינת פרמטר זה.

3. גמישות עיצובית
גם כאן היתרון נמצא בצד חובבי המתכת, הברזל הוא חומר גמיש הניתן לכיפוף, כירסום, ריקוע ועוד שלל פעולות המאפשרות להגיע לכמעט אין סוף סגנונות באיכות גימור גבוה ביותר. כמו כן החומר ברזל הוא הרבה יותר “סלחני” כלומר בר תיקון ע”י חימום ועיצוב מחדש.

4. מראה
בפרמטר זה לא נוכל לפסוק חד משמעית מה עדיף, דלת עץ מביאה עמה ערך מוסך משל עצמה ומראה טיבעי וכפרי ואותו דבר גם לגבי דלתות מברזל שגם עשויות חומר טיבעי ומביאות את המטען שלן.
אתם מוזמנים להיכנס לדף קטלוג דלתות כניסה מעוצבות בכדי להתרשם ממבחר עבודותינו

5. מחיר
גם כאן אין תשובה חד משמעית, באופן כללי מחירי דלתות כניסה מעוצבות ירד מאוד בשנים האחרונות עקב התפתחויות טכנולוגיות והקירבה המכונה ה”כפר הגלובאלי” אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית