בלוג

דלת כניסה חדשה בצורן

December 20, 2015

משפחת רוזנברג בחרה לחדש את ביתה בעצוב חדש ובמסגרת זאת גם לשפר את הכניסה באמצעות דלת עם סורג חיצוני מאסיבי , ודוגמת פרח אותנטי מנפחות כולל משקוף עדין פנימי המותקן בצד הפנימי של הקיר.
העבודה בוצעה בליווי מקצועי של האדריכלית ומעצבת הפנים תמר בנימיני שכתבה לנו בשמה ובשם משפחת רוזנצברג מצורן מייל תודה:

“שלום גיל

תודה לך על שביעות הרצון של שי ויעל רוזנברג / צורן
ועל דלת יפיפה שייצרת.

נהננו מהשרות שלך ומהתוצר

כל טוב
תמר בנימיני – אדריכלית ומעצבת פנים”

דלת כניסה לבית בצבע אפור דלת כניסה לבית בצבע אפור במצב פתוח חלקית דלת כניסה במבט מרחוק כולל שביל כניסה לבית פרטי

846 total views, no views today


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars ( מספר דירוגים 1 ממוצע: 5.00 מתוך 5 )
Loading...

דלת כניסה כפולה לבית בתל מונד

July 31, 2015

פרוייקט נוסף הושלם ,הפעם בתל מונד. בצענו דלת כניסה כפולה – כלומר הדלת מחולקת לשתי דלתות ( כנפיים ) בגודל שווה. לבקשת הלקוחה הותקנה זכוכית סבתא ושתי ידיות משיכה. הדלת צבועה בצבע שמנת והותקנה על רקע של קיר בריקים מקסים.

.

דלת כניסה כפולה  דלת כניסה בתל מונד זוג ידיות לדלת כניסה

.     .

דלת כניסה לבית עם 2 כנפיים בצבע שמנת זכוכית סבתא ושתי ידיות

1,098 total views, no views today


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars ( מספר דירוגים 1 ממוצע: 5.00 מתוך 5 )
Loading...

דלת כניסה לבית חדש בכרכור

June 26, 2015

דלת כניסה , עדיין בנילונים, בוילה חדשה בכרכור. הדלת בצבע שמנת המשתלב בצבע הטיח בבית. הדלת כוללת עיטור מתכת זכוכית סבתא וידית המאפשרת כניסה ויציאה חופשית מהבית. המשפחה העדיפה שלא לקחת מפתח בכל יציאה לחצר .

Width = 379px Height = 533pxדלת כניסה למשפחה מכרכור

Width = 300px Height = 533pxדלת כניסה למשפחה מכרכור

Width = 300px Height = 533pxדלת כניסה עם פתח מלא וקבוע

707 total views, no views today


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars ( מספר דירוגים 2 ממוצע: 3.00 מתוך 5 )
Loading...

בחירת דלת כניסה לבית פרטי

February 5, 2015

בחירת דלת כניסה לבית פרטי

הבית שלנו הוא לא רק המקום בו אנחנו גרים וחיים, אלא הוא המקום שמבטא את האישיות שלנו, את הטעם שלנו, את מה שאנחנו מנסים להביע אודות עצמנו. לכן, גם דלת כניסה לבית היא לא רק פלטת מתכת או עץ שנסגרת ונפתחת. גם היא מסמלת משהו אודותינו. אולם כאשר מדובר בדלת הכניסה, חשוב לזכור כי לא רק העיצוב חשוב, אלא גם הבטיחות, האיכות והחוזק של הדלת.

נכנסים הביתה

כשבונים או משפצים בית, לא מוותרים על עיצוב הבית. עיצוב הבית בשלב הבנייה, כולל גם בחירת דלת כניסה או דלתות כניסה (במקרה של כמה כניסות לבית), חזקות, בטיחותיות ומעוצבות. חשוב לזכור שדלת כניסה של בית פרטי, היא הדבר הראשון שרואים כשרוצים להיכנס אליו, ולכן חשוב לבחור דלת כניסה שתבטא את האופי והאישיות של בעלי הבית, וגם תשתלב באופן הרמוני עם העיצוב הכללי של הבית כולו. מסיבה זו, אנשים רבים שבונים בית או מעצבים מחדש את הדירה שלהם, מחפשים לא רק דלתות בטיחותיות וחזקות אלא גם דלתות מעוצבות, צבעוניות, מיוחדות ובעיקר איכותיות ועמידות לאורך זמן, שתתאמנה באופן הרמוני לבית ולעיצוב שלו. דלתות כניסה שתהיינה גם יפות ומעוצבות, גם מקנות ביטחון והגנה, וגם עמידות בתנאים משתנים של מזג אוויר ובלאי.

דלתות כניסה – מה חשוב לדעת

החלטתם לחפש דלת כניסה מעוצבת עבור הבית שאתם בונים. ישנם כמה נקודות חשובות שכדאי להיות מודעים אליהן:

  • חפשו קודם כל דלת חזקה, בטיחותית ואיכותית שתעניק לכם ביטחון, כי זה הדבר החשוב ביותר בבחירת דלת כניסה, בייחוד בבית פרטי.
  • חפשו מגוון עיצובים וצבעים והשתדלו להיות פתוחים לפיתוחים ועיצובים שלא ראיתם לפני כן. לעיתים תגלו שדווקא עיצוב שלא חשבתם עליו, או צבע מפתיע של דלת, הוא בדיוק מה שמתאים לכם.
  • שימו לב לחומרים המרכיבים את הדלת, לאיכות שלהם, וליכולת העמידה שלהם. חשוב למשל לוודא שהצבעים לא ידהו מהר ויחזיקו מעמד לאורך זמן גם במפגש ישיר עם שמש, גשם או רוח.
  • בדקו את המחירים השונים, חפשו מבצעים והנחות. תופתעו לגלות שישנם לא מעט עיצובים מיוחדים במחירים מפתיעים ואטרקטיביים במיוחד.

כיצד מוצאים ומתקינים דלת כניסה מתאימה

כדי למצוא את דלת הכניסה המושלמת עבור הבית שלכם, כדאי לפנות לחברה אמינה ומקצועית המייצרת דלתות כניסה בעיצובים שונים, ובהתאמה אישית. אצלנו בדלתות חוגלה קיימת אפשרות לעצב כל דוגמא או עיצוב, כך שתוכלו לקבל עיצוב אישי וייחודי לפי הבחירה שלכם, ולפי הגודל שמתאים לבית שלכם. בחברה שלנו תוכלו למצוא מגוון דלתות איכותיות ובטיחותיות, בשלל צבעים ללא הגבלה. הדלתות שאנו מציעים צבועות בתנור בידוד טרמו אקוסטי. צבע זה עמיד ביותר בחשיפה ממושכת ורבת שנים לשמש ישירה, והוא יעיל במיוחד עבור דלת כניסה בבית פרטי. כמו כן, בדלתות חוגלה תקבלו יחס אישי, שירות VIP  וכתובת ומענה לכל פנייה או בעיה העולה לפני בחירת הדלת, תוך כדי ההתקנה שלה וגם לאחר שכבר הותקנה במקומה. זה הזמן למצוא אצלנו את הדלת המתאימה לכם.

589 total views, no views today


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars ( מספר דירוגים 2 ממוצע: 5.00 מתוך 5 )
Loading...

דלת כניסה אדומה לרונה מהוד השרון

January 16, 2015

 רונה מהוד השרון רצתה לפנק עצמה בדלת חדשה אדומה במקום דלת העץ הישנה. היא ביקשה מאיתנו עבודה איכותית ומהירה . הפרוייקט בוצע ביום אחד וכלל פרוק הדלת הישנה והרכבת דלת חדשה מדגם הבית

דלת הבית אדומה דלת אדומה חדשה דלת עץ ישנה red-door-work-1

 

706 total views, no views today


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars ( מספר דירוגים 1 ממוצע: 5.00 מתוך 5 )
Loading...